Enerjimiz Tamamen Güneşten
Dünya var oldukça bitmeyecek tek enerji kanyağı güneştir. Temiz ve Çevreci bu kaynağı değerlendirmek ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunmak en büyük görevimizdir.

Vizyonumuz

Yılların vermiş olduğu tecrübe birikimiz ile hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Misyonumuz

Başarılı olmak için yenilikleri takip etmek gerekli.

lkemiz menfaatine olmak, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak, sosyal sorumluluk ve ar-ge projelerine destek vermek önceliklerimiz arasındadır. Benzersiz geçmiş tecrübemiz ile edindiğimiz yerel piyasa bilgi ve deneyimi yurt içinde ve yurt dışında önde gelen sektör şirketler ile paylaşmaktayız.

Tüm dünyaya hizmet veriyoruz.

Global pazarda yer edinebilmek ve orada kalabilmek için daima en iyi olmalısınız.
Author Photo

Başkanın Mesajı

Enerji; ekonominin belkemiği, gelişen, liberalleşen ve küreselleşen dünyanın en önemli ihtiyacıdır. Özellikle sanayi sektöründeki baş döndürücü ilerleme, güvenilir bir kaynaktan büyük miktarda ve ekonomik şekilde enerji temin edilmesini gerektirmektedir. Ekonomik gelişme, enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanımı ile doğrudan orantılı olarak gerçekleşmektedir.
Türk ekonomisinin zayıf noktası ise enerji temininde dışarıya aşırı bağımlı bir yapıya sahip olmasıdır. Oysa ülkemizde fosil yakıtlar haricinde elektrik üretiminde kullanılabilecek birçok yenilenebilir enerji kaynağı mevcuttur. Öncü, yenilikçi ve ülkesine duyarlı yatırımcıların bu kaynaklara yatırım yapması büyük önem taşımaktadır.

Dünya bugün küresel ekonomik krizle boğuşurken, biz yatırımlarımızı artırabilme gücünü bilgi birikimimizden, kusursuz hizmet kalitemizden, işimizi titizlik ve uzmanlıkla yapıyor olmamızdan alıyoruz. Sürekli artan bir heyecanla, enerjiyi daha ekonomik ve güvenilir yollarla tüketiciye ulaştırmak ve yeni enerji kaynakları yaratmak için çalışıyoruz.

Gerek dünyada gerekse ülkemizdeki gelişmelere bakıldığında, enerji sektörünün hem yakın hem de uzak gelecekte önemli bir yatırım alanı olmaya devam edeceği görülmektedir. Bu doğrultuda, Gurubumuzun yatırımları da sizlerin onayı ile sürdürülmektedir.
Bizler yenilenebilir enerji kaynaklarının geleceğimiz olduğunu biliyor bu doğrultuda sizlerle birlikte güneş enerjisi kaynaklarına yatırımlarımızı hızla devam ettiriyoruz.

Kısacası biz, bütün enerjimizi dünyaya enerji vermek için harcıyoruz.
Saygılarımla,

İmaj Solar

Küresel ölçekte artan enerji talebini değerlendirerek, güvenilir bir enerji tedarikçisi olmak hedefiyle, enerji santralleri yatırımları gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.
Where we are

Neden Biz ?

İmaj Solar Enerji, portföyüne yenilebilir enerji kaynaklı yatırımlarını da ekleyerek, çevresel kaygıların arttığı bir ortamda, doğal kaynakları sürdürülebilir enerjiye dönüştürmeyi hedeflemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kızılırmak Mahallesi 1443 Cadde Green Ofis Plaza No:22/14 Çankaya / ANKARA

Tel : +90 3122862906
info@imajsolar.com
© 2015 İmaj Solar Antalya - Design by Dream Tasarım