cantsink-solar-1Müşterimize mevcut elektrik sistemlerinin gözden geçirilmiş bir şekilde güneş enerjisinden elektrik üretimi konusunda fizibilite çalışması yapılması hayatidir. Bu çalışma; uygun alan tahsisi, mevcut platformların topografik analizi ve talep edilen tüketim miktarı analizini içermektedir.

Topolojik çalışma uygun alanın belirlenmesi için önemlidir. Mono kristalin, polikristalin, amorfoz, film laminat ya da dev çanak sistemleri ile elektrik üretiminin her biri için tahmin edilen maliyet miktarı çıkartılır. Ekonomik yatırım ve maliyet analizi projeye en uygun teknolojinin en uygun fiyata en etkili şekilde ortaya çıkarılmasını sağlar.

Son olarak mevcut bilgilerle yapılan güneş enerjisi ile elektrik üretim sistemi projesi çıkarılır.

Yapılan çalışma enerji ihtiyaçlarınızı analiz ederek vizyonunuzu gerçeğe dönüştürecek bir çözümü gerçekleştirmektir.

Küresel Isınmaya Karşı Katkınız olsun

Güneş enerjisi kullanımınız binlerce ton fosil yakıt ve bundan kaynaklanan zararlı gazın çevreye yayılmasını engelleyerek hem çevreci hem küresel ısınmaya karşı önemli bir katkı sağlamış olacaktır.

Maliyet ve Faydaları

Güneş pilleri son yıllarda fosil yakıt fiyatlarının artması ile daha makul ve uygulanabilir duruma gelmiştir

PV Sisteminin Faydaları:

Elektrik fiyatlarındaki dalgalanmaları artık dert etmeyin.

25 yıldan fazla bir süre için kendi elektriğinizi bedava üretin.

İletim hatlarındaki ve kaçak kullanımdan kaynaklanan kaybı siz ödemeyin. Kendi elektriğinizi kendiniz üretin.

Konvansiyonel fosil yakıt kaynaklı elektrik ücretleri petrol, gaz ve kömür fiyatlarındaki yükselme sebebiyle devamlı olarak artmaktadır. Fosil yakıtların tüm dünyada azalmasının yanı sıra enerji talebi tırmanmaya devam etmektedir. İklim değişikliği ve çevresel faktörler sebebi ile karbon gazı, nitrojen oksit gazı, sülfür dioksit ve kursun gibi kimyasal atıklarla mücadele bütün ülkeler için ek masraflar doğurmaktadır.

İmaj Solar

Küresel ölçekte artan enerji talebini değerlendirerek, güvenilir bir enerji tedarikçisi olmak hedefiyle, enerji santralleri yatırımları gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.
Where we are

Neden Biz ?

İmaj Solar Enerji, portföyüne yenilebilir enerji kaynaklı yatırımlarını da ekleyerek, çevresel kaygıların arttığı bir ortamda, doğal kaynakları sürdürülebilir enerjiye dönüştürmeyi hedeflemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kızılırmak Mahallesi 1443 Cadde Green Ofis Plaza No:22/14 Çankaya / ANKARA

Tel : +90 3122862906
info@imajsolar.com
© 2015 İmaj Solar Antalya - Design by Dream Tasarım