Kurumsal Değerlerimiz

Benzersiz geçmiş tecrübemiz ile edindiğimiz yerel piyasa bilgi ve deneyimi yurt içinde ve yurt dışında önde gelen sektör şirketler ile paylaşmaktayız.
Sizi Bilgilendiririz
Stratejik hesaplar peşinde koşmaktansa birlikte daha güçlü olduğumuzun inancı ile hareket eder, sizlerle bilgi alışverişinden kaçınmayız.
2
Ar-Ge Önemli
İnovatif aktivitelerin önemine inanarak yenilikçi ve teknolojik herşeyi takip eder, bizler için en iyiye ulaşmaya çalışırız.
Çalışkanız
Çalışmaktan zevk alan, işinde başarılı kişilerle çalıştığımızdan dolayı, işlerimiz hem daha hızlı hemde daha düzgün ilerler.

Güneşten daha fazla faydalanmak gerekli.

Güneş enerjisi sektöründe lider bir marka olan firmamızın Türkiye'de pazar lideri olarak, Dünya'da tanınır ve güvenilir çözüm ortağı olmak, ülkemizde güneş enerjisinin kullanılmasının yaygınlaştırılmasını sağlayarak, güneş enerjisinden her bir bireyin faydalanmasını sağlamak.

Elektrik şebekesi olmayan kırsal alanlarda yaşayan tüm insanları güneş enerjisi ile tanıştırarak, modern yaşam kalitesine ulaştırmak. Güneş enerjisi kullanımının yaygınlaştırılmasını sağlayarak, ülkemizde ve dünyada doğaya ve çevreye zarar veren enerji santrallerinin azaltılmasına katkı sağlamak.

Osmanlı – Yukarıçıyanlı Köyü 2 MW GES
Osmanlı – Yukarıçıyanlı Köyü 2 MW GES
Uncategorized
Osmaniye – Bekereci Köyü 2 MW GES
Osmaniye – Bekereci Köyü 2 MW GES
Uncategorized
Osmaniye – Bahadırlı Köyü 2 MW GES
Osmaniye – Bahadırlı Köyü 2 MW GES
Uncategorized
Osmaniye – Yenigün Köyü 2 MW GES
Osmaniye – Yenigün Köyü 2 MW GES
Uncategorized

İmaj Solar

Küresel ölçekte artan enerji talebini değerlendirerek, güvenilir bir enerji tedarikçisi olmak hedefiyle, enerji santralleri yatırımları gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.
Where we are

Neden Biz ?

İmaj Solar Enerji, portföyüne yenilebilir enerji kaynaklı yatırımlarını da ekleyerek, çevresel kaygıların arttığı bir ortamda, doğal kaynakları sürdürülebilir enerjiye dönüştürmeyi hedeflemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kızılırmak Mahallesi 1443 Cadde Green Ofis Plaza No:22/14 Çankaya / ANKARA

Tel : +90 3122862906
info@imajsolar.com
© 2015 İmaj Solar Antalya - Design by Dream Tasarım