İmaj Solar Elektrik

Kaliteli işlerin, kaliteli ekiplerden çıkacağını biliyor bu yüzden işinde en iyilerle çalışıyoruz.

Bilmek İstedikleriniz.

``enerjimiz tamamen güneşten``

Güneş enerjisinden elektrik üretmeninde en verimli üretime ulaşmak için fizibilite çalışmalarından başlayarak, sistemin devreye alınmasına kadar her aşamayı titizlikle yürütmüş ve yürütecek olan; sistem devreye alındıktan sonra da proje sahibini kesinlikle yalnız bırakmayan; fotovoltaik sektörünün öncülerinden olan İtalya’da bu sektöre girmiş ve Türkiye’deki toplam kurulu güçten daha büyük bir güneş enerjisi kurulum ve satış tecrübesine sahip profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu bir şirketiz.

Projeleriniz için en mantıklı ve uygun çözüme birlikte ulaşmayı ilke edindik; yeşil ve sürdürülebilir bir Türkiye için güneşimizi nokta nokta her köşede enerjiye dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

elektrik için İmaj Solar yeterli ...

Projelerinizin büyüklüğüne bakmadan en iyi sonuçlara ulaşmak için gereken fizibilite çalışmalarını yapar sistemin tamamen kurulumunu yapar ve sizlere teslim ederiz.

  • Proje ve Mühendislik,
  • Kurulum, bakım ve onarım,
  • Satış ve pazarlama,
  • Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

 

İmaj Solar

Küresel ölçekte artan enerji talebini değerlendirerek, güvenilir bir enerji tedarikçisi olmak hedefiyle, enerji santralleri yatırımları gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.
Where we are

Neden Biz ?

İmaj Solar Enerji, portföyüne yenilebilir enerji kaynaklı yatırımlarını da ekleyerek, çevresel kaygıların arttığı bir ortamda, doğal kaynakları sürdürülebilir enerjiye dönüştürmeyi hedeflemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kızılırmak Mahallesi 1443 Cadde Green Ofis Plaza No:22/14 Çankaya / ANKARA

Tel : +90 3122862906
info@imajsolar.com
© 2015 İmaj Solar Antalya - Design by Dream Tasarım